Vanad Muhu pildid

Ajaloolisi pilte Muhust ja muhulastest

Sisesta registreerumisinfo
Kohustuslik info
Kasutajanimi
Üldine salasõna ("üleannetu laps" muhu keeles)
Sinu parool
Sinu parool uuesti
E-post
Reeglid ja tingimused
Pahatahtlike tegelaste ja automaatsete spämmirobotite eemalehoidmiseks on registreerumisel kohustuslik sisestada üldine salasõna.
Kes ei tunne piisavalt muhu keelt, võib salasõna välja otsida Murdesõnastikust.
Registreerumine on vajalik ainult juhul, kui soovid lisada uusi pilte või olemasolevaid pilte kommenteerida. Piltide vaatamiseks ei ole vaja registreeruda.

Kuigi haldajad püüavad ebasobiva materjali võimalikult kiiresti eemaldada või seda toimetada, on siiski võimatu igat postitust kontrollida. Seega oled teadlik, et kõik postitused sellel veebilehel väljendavad ainult nende autorite vaateid ja seisukohti

Sa lubad, et ei postita materjali, mis on kuritahtlik, vulgaarne, laimav, vaenuõhutav, ähvardav, seksuaalse suunitlusega või kehtivate seadustega vastuolus. Sa oled nõus, et administraatoril on õigus igal ajal oma parema äranägemise järgi sisu eemaldada või muuta. Kasutajana oled nõus, et ülalsisestatud infot hoitakse andmebaasis. Ehkki seda ei avaldata ilma sinu nõusolekuta kolmandatele osapooltele, ei saa veebimeistrit ega administraatorit pidada vastutavaks, kui võimaliku rünnaku käigus info lekkima peaks.

See sait kasutab küpsiseid, et sinu arvutis infot hoida. Selle ainus eesmärk on vaatamiste kasutusmugavuse suurendamine. E-postiaadressi kasutatakse ainult registreerumise kinnitamiseks ja salasõna saatmiseks.

Klõpsates "Nõus", lubad käituda vastavalt ülalkirjeldatud reeglitele.
Kinnitus